Norema

Norema Kjøkkenstudio Bergen

Åpningstider i dag 10.00 - 15.00
Besøk Kanalveien 52
5068 Bergen

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Vår prosjektavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt. Se våre prosjektsider.
 
 
 
 
 

Besøksadresse

Kanalveien 52
5068 Bergen


Åpne i Google Maps >

Kontakt

postbutikk@norema-bergen.no
Telefon:61 31 87 00

Møt personalet i Norema Kjøkkenstudio Bergen

Arne Aarvik Daglig Leder arne@norema-bergen.no 907 36 057
Anja Haga Johnstad Butikksjef anja@norema-bergen.no 45 42 26 34
Sven Inge Seim Prosjektleder sven@norema-bergen.no 48248052
Ove Thorsen Key Account Manager ove@norema-bergen.no Mob: 901 80 033
Janne Kristiansen Anbudsregner og interiørselger proff janne@norema-bergen.no Mob: 416 07 075
Eva Zachariassen Interiørselger Proff eva@norema-bergen.no 45 42 98 56
Kjersti Kristoffersen Interiørselger Proff kjersti@norema-bergen.no Mob: 458 63 324
Kristine Grant Interiørselger Forbruker kristine@norema-bergen.no 45974967
Cathrine Iversen Interiørselger Butikk cathrine@norema-bergen.no 45974967

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs