Norema

Byggmakker Brobekk

Åpningstider i dag
06.30 - 20.00
Besøk
Haraldrudveien 5
0581 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Haraldrudveien 5
0581 Oslo
Åpne i Google Maps >

Kontakt

proff.kbg.brobekk.sor@byggmakker.no
Telefon: 24 04 56 00

Møt personalet i Byggmakker Brobekk

Trine Hetle
Trine Hetle
Selger kjøkken, bad og garderbe trine.hetle@byggmakker.no 474 85 976
Lars Meisingset
Lars Meisingset
Montasjekoordinator lars.meisingset@byggmakker.no 981 09 877
Christina Nilsson
Christina Nilsson
Selger kjøkken, bad og garderbe christina.nilsson@byggmakker.no 454 84 021
May Linn Sørensen
May Linn Sørensen
Selger kjøkken, bad og garderbe may.sorensen@byggmakker.no 405 57 909
thomas Isdahl
thomas Isdahl
Prosjektleder thomas.isdahl@byggmakker.no 416 26 957
Felicia Björnskiöld
Felicia Björnskiöld
Selger kjøkken, bad og garderobe felicia.bjornskiold@byggmakker.no 40557909
Morten Thorrud
Morten Thorrud
Selger kjøkken, bad og garderobe morten.thorrud@byggmakker.no 45279417
Gunn Lena Nærø Lien
Gunn Lena Nærø Lien
Salgsleder kjøkken gunn.lien@byggmakker.no 40412773
Jabeen Safdar
Jabeen Safdar
Selger kjøkken, bad og garderobe proff jabeen.safdar@byggmakker.no 40414886
Åshild Merete Furø
Åshild Merete Furø
Selger kjøkken, bad og garderobe proff ashild.furo@byggmakker.no 45402172
Christian Bremer
Christian Bremer
Selger kjøkken, bad og garderobe proff christian.bremer@byggmakker.no 99210819
Cathrine Moe
Cathrine Moe
Key Account Manager cathrine.moe@byggmakker.no 41500626
Richart Granås
Richart Granås
Monteringskoordinator richart.granas@byggmakker.no 90136507

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs