Norema

Norema Kjøkkenstudio Ski

Åpningstider i dag
10.00 - 18.00
Besøk
Åsveien 3
1400 Ski

Hvorfor montere selv når du kan få proffe folk til å gjøre dette!

Gratis montering

Fra 23. august- 30. oktober har vi gratis montering når du kjøper kjøkken hos oss.

Gjelder forbrukerkjøp med levering innen 1. oktober 2021. Maks avstand fra butikk 50 km.

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Skulle du ha ønsker om tegnetime utenom våre åpningstider ta kontakt med oss for forespørsel.

Besøksadresse

Åsveien 3
1400 Ski
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@norema-ski.no
Telefon:61 31 83 70

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Norema Kjøkkenstudio Ski

Kjøkkenstudio Ski

Anders Slåtten
Anders Slåtten
Daglig leder anders@norema-ski.no 930 06 209
Maria Midthjell
Maria Midthjell
Kjøkkendesigner maria@norema-ski.no 932 68 488
Gitte Iverslien
Gitte Iverslien
Kjøkkendesigner gitte@norema-ski.no 488 65 120

Proffsenter Moss

Anita Andersen
Anita Andersen
Salgssjef proff anita@norema-ski.no 917 51 260
Martin Haugsnes
Martin Haugsnes
Kalkulatør proff martin@norema-ski.no 920 10 078
Carina Homstvedt
Carina Homstvedt
Prosjektleder proff carina@norema-ski.no 948 40 352
Kjersti Oppsato
Kjersti Oppsato
Prosjektleder proff kjersti@norema-ski.no 905 02 779
Tom Henriksen
Tom Henriksen
Montasjeleder proff tom@norema-ski.no 915 67 451
Elisabeth Myreng
Elisabeth Myreng
Interiørdesigner proff elisabeth@norema-ski.no 477 99 212

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs